Dünyanın Önde Gelen Kurumsal Bulut Ekosistemi

Dünyanın Önde Gelen Kurumsal Bulut Ekosistemi

Yazılım anlamında firmanızın ihtiyaçlarına yönelik açıkları tam olarak desteleyebilecek programlar tüm departmanlar arasında ideal bir organize oluşturacaktır. Tercih edeceğiniz salesforce crm yazılımı dünyanda giderek artan kullanıma sahip yenilikçi özellikleri ile çağının tüm teknolojik imkânlarını barındırmaktadır. Satış alanında eksiksiz bir ekip elemanı olan uygulama, her bilgiyi tek bir alanda toplar ve bu alandan pazarlama için en doğru stratejiler çıkar.

Servis alanında verimliliğinizin artması için destek sunmakta ve twitter entegrasyonu ile müşterilerinizle anlık olarak hizmet etkileşiminde bulunmanızı sağlayacaktır. Çok kanallı bir pazarlama bulutu olarak müşteri etkileşimlerini anında raporlar içinde değerlendirmeniz sağlanmaktadır. Döngünün genel olarak mobil, e-posta, internet araçları ve sosyal medya üzerinden yapılması sağlanmaktadır. Bu sayede tüm sistem müşteri hayat döngüsü üzerinden gerçekleşir. Müşterilerinizin anlık beğenilerine özel hizmetler, kampanyalar hazırlayarak talep karşısında arz ortaya çıkarmış olabilirsiniz. Bu açıdan salesforce crm demo programını deneyerek firmanız için sunduğu faydaları birebir tecrübe edebilirsiniz.

İşbirliği bulutu olarak değerlendirdiğiniz yazılımın getirisi ise sadece önemli olan noktalara odaklanmanız olacaktır. Ve bakış açınız genişleyerek, çok yönlü olarak düşünme imkânı elde edebileceksiniz. Firma olarak salesforce Türkiye yetkili satıcıları ile irtibat kurduğunuzda firmanız için en doğru sürümünü seçmenize yardımcı olacaktır. Özellikle sunulan raporlama hizmetlerinde anlık elde edeceğiniz analizlerle iş performansınızı anında ölçebilir ve çok hızlı bir şekilde aksayan noktalara takviyeler yapabilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Çiçek Almanın İncelikleri Nelerdir?

Çiçek Almanın İncelikleri Nelerdir?

Kaliteli Vitrinler Müşterilerinizin Dikkatini Çeker

Kaliteli Vitrinler Müşterilerinizin Dikkatini Çeker

Bitcoin Yasal Mı 2021?

Bitcoin Yasal Mı 2021?

ISO 45001: 2018 Ödül Mü?

ISO 45001: 2018 Ödül Mü?

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir