Yüksek Katlara Taşımacılık Nasıl Yapılır?

Yüksek Katlara Taşımacılık Nasıl Yapılır?

Yatay taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra bir de dikey taşımacılık vardır. İki türlü şekilde gelişebilir. Bulunduğunuz yerleşkeyi terk ederek, çok daha yüksek katlı bir binaya taşınabilirsiniz. Bu süreçte işte dikey taşımacılık unsurları gerekli olacaktır. Diğer bir konu da bulunduğunuz binada, daha yüksek bir kata taşınmak istiyorsunuzdur. Burada da yine aynı şekilde dikey taşımacılık hizmetlerinden bahsetmeliyiz.

Ataşehir evden eve nakliyat firmaları, yüksek katlara taşımacılık gerçekleştirme noktasında her iki durum adına da profesyonel hizmet gerçekleştirirler. İlk durumda olan kişiler için işlem süreci standart şekilde işlemektedir. Ekspertiz hizmetleri ile başlayacak ön hazırlık sürecinden bahsedebiliriz. Sonrasında eşyalarınızın ambalajlanması, paketlenmesi işlemleri gelir. Araca yükleme yapılır. Yüksek katlı bir binaya taşımacılık gerçekleştirileceği için de eşyalarınız, farklı bir araca aktarılır. Bu araç ise asansörlü araçlar olarak hizmet sırasında görev alırlar.

Diğer bir durumda ise firma direkt olarak asansörlü aracını uygun bir cepheye konumlandırır. Bunun adına da tabii ki birkaç gün öncesinden firma tarafından gönderilen uzmanlar inceleme yaparlar. Yani, binanın uygun cephesini araştırırlar ve uygun çıkış aralıklarını gözden geçirirler. Önemli olan konu, cephenin uygunluğu ile birlikte o alanda taşımacılık yapmaya olumsuz etken oluşturabilecek bir unsurun yer almamasıdır. Asansörlü araç kurulumları sırasında genellikle şu detaylara dikkat edilmektedir:

  • Etrafta elektrik direği gibi unsurlar var mı?
  • Sirkülasyonun yoğun olduğu bir alan mı?
  • Bu alanda herhangi bir şekilde yüksek ağaçlar bulunuyor mu?

Uygun incelemelerle birlikte uygun cephe belirlenir ve eşyalarınızın çıkış yapacağı açıklık da burada seçilir. Bu açıklık, balkonunuz varsa eğer, balkonunuz olacaktır. Yoksa da, genişliği konusunda eşya taşımaya elverişli olan boydan boya bir pencere olabilir. Eğer bu da yoksa, mecburi olarak eşyalarınız bina asansörü ile aşağıya ve buradan sonrasında yukarıya asansörlü araç ile taşınabilir.

Ataşehir Asansörlü Ev Taşıma

Ataşehir evden eve nakliyat firmaları içerisinde asansörlü ev taşımacılığı hizmetlerini özel olarak sormalı, incelemelisiniz. Her firma tarafından verilmediğini yinelemek istiyoruz. Biraz daha niş bir alan olduğunun da altını çizmek istiyoruz. Dolayısıyla mutlaka firmalarla iletişime geçmeli gerekli soru işaretleriniz varsa bunları danışmalısınız. Özel olarak asansör kullanımına dair bir talebiniz varsa da bunu da belirtmelisiniz.

Detaylar: https://www.yazicioglunakliyat.com.tr/atasehir-evden-eve-nakliyat

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Lavabolu Banyo Modelleri

Lavabolu Banyo Modelleri

IQOS Elektronik Sigara Nerede Satılıyor

IQOS Elektronik Sigara Nerede Satılıyor

Yalıtım Nedir? Nasıl Yapılır?

Yalıtım Nedir? Nasıl Yapılır?

En İyi Nakliye Firmaları Burada

En İyi Nakliye Firmaları Burada

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir