Komple Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Komple Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Lazer epilasyon, vücuttaki istenmeyen kılların köklerinin lazer ışınları ile yok edilmesi işlemidir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte ağda gibi yöntemlerin yerine teknolojik çözümler sunulmuştur. Cilde uygun lazer ışığı seçici olarak kıl köküne yoğunlaşır ve ısıya dönüşür. Etrafına zarar vermeden sadece kökü tahrip eder. İzmir lazer epilasyon ile operasyon öncesi hasta bilinçlendirilir.

Cildi yakmayacak ancak kıl kökünü öldürecek doğru ve yeterli enerji seçimi yapılır. Atım süresi yine cilde ve kıla göre ayarlanır. İyi ve etkin soğutma sistemi ile doğru dozlarla başarı artırılır, komplikasyonlar sıfıra indirilir. Komple vücut için 30 – 40 dakikalık, koltuk altı için 2 – 3 dakikalık, komple yüz için 5- 7 dakikalık uygulamalar yeterli olacaktır.

Cildimizde meydana gelen lekelerin, güneşin cildimize verdiği hasarların, yara izlerinin giderilmesi için leke tedavisi uygulanmaktadır. İzmir leke tedavisi ile gönderilen lazer ışığı sadece sorunlu bölge üzerinde çalışarak dokulara zarar vermeden lekelerin tedavisini sağlar. Leke tedavisinde yüz, boyun, dekolte ve eller gibi pek çok vücut bölgesinde güvenle çalışılabilir. Tedavi bölgesinde birkaç saat için de kaybolan kızarıklık, sıcaklık, ödem ve gerginlik olabilir. Uygulama sonrasında günlük rutinlerinize hemen dönebilirsiniz.

Uygulanacak tedavi, seans sayısı ve seans aralıkları için doğru program seçilmelidir. Leke tedavisi ve lazer epilasyon uygulamaları alt yapı ve uzmanlık gerektiren medikal işlemlerdir. Seçeceğiniz merkeze mutlaka araştırmalı ve güvenli ellerde tedavinizi yaptırmanız çok önemlidir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Elektronik Sigara Nereden Alınmalı

Elektronik Sigara Nereden Alınmalı

Saç Mezoterapisi Hakkında Tüm Merak Edilenler

Saç Mezoterapisi Hakkında Tüm Merak Edilenler

Bursa Almira Otel Spa

Bursa Almira Otel Spa

Protez Saçta Fark Yaratan Oscar Hair Protez Saç Ekim ve Bakım Merkezi

Protez Saçta Fark Yaratan Oscar Hair Protez Saç Ekim ve Bakım Merkezi

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir