Doğum Fotoğrafçısı 2021

Doğum Fotoğrafçısı 2021

Doğum fotoğraflarınız hastanede odanıza yerleşmenizle birlikte başlıyor. Son hamilelik anlarınız, sizin ve de bu duyguyu sizle birlikte paylaşan ailenizin bebeği heyecanla bekleyişi, doğum anı, bebeğinizle olan ilk karşılaşmanız, ilk öpücüğünüz, ayak izi, bebeğin muayenesi, giydirilişi, aile yakınlarının bebeği karşılaması, yüzlerindeki o sevinç ifadeleri, bebeğinizi ilk defa kucağınıza alışınız ve de onu ilk emzirme heyecanınız, bebeğinizin tek olarak, anne –baba ve de ailenizle portrelerini en doğal haliyle fotoğraflamaktayız.

Normal doğum veya sezaryen ile doğumun sonrasında annelerimizin yorgun olacağı ve bebeklerini emzirmeye yoğunlaşmak isteyeceklerini düşünüp bebek ve anne, baba portrelerini bir gün sonrasında hastaneye gelip çekimimi tamamlamaktayız.

Bebek, Çocuk Ve Aile Fotoğrafları

Bebeğinizin yeni doğan portrelerini doğumdan tam bir hafta sonra bebeğinizin anne karnındaki o formu bozulmadan özellikle uyumuş olduğu sürelerde fotoğraflamaktayız.

Bebek ve aile portreleri doğumdan itibaren bebeğinizin hemen, hemen her döneminde çekilebilir. Bebeğinizin en huzurlu olduğu zamanları değerlendirip tek ve aynı şekilde anne-babasıyla birlikte portrelerini en doğal şekliyle yakalamaya çalışmaktayız.

Gelin Ve Damat Fotoğrafları

Düğün fotoğrafçısı olarak ordu ve çevresinde gelin, damat fotoğrafları sabah hazırlık aşamasıyla başlamakta ve nikah gününe kadar olan kısımda düğün hikayesi şeklinde fotoğraflanmaktadır.

Bu hikaye fotoğraflarının yanı sıra dış mekanda veya sizin istediğiniz bir mekanda özel çekim yapmaktayız. Bizler düğün fotoğrafçısı Ordu olarak birkaç hafta öncesinden sizlerden randevu almaktayız.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Konya İnşaat Markaları

Konya İnşaat Markaları

Avcılar Şehir İçi Taşımacılık Firması

Avcılar Şehir İçi Taşımacılık Firması

Kartal Evden Eve Nakliyat Firması

Kartal Evden Eve Nakliyat Firması

Rent a Car Kaskolu Araç Kiralama

Rent a Car Kaskolu Araç Kiralama

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir